خانه| پيام

سبد سفارشات شما


نام کالا قيمت تعداد حذف

راف فلزی یک طبقه


یکی از بزرگترین مشکلات خانه ، کمبود جا و فضا بوده و راف های فلزی یکی از کاربردی ترین محصولاتی ست که باید برای هر خانه ای خریداری شود.

جنس :  فلز 

در برابر رطوبت مقاومت بالایی دارد.

در برابر ظروفی که خیس هستند آسیب نمی بینند.

مناسب برای داخل کابینت یا روی کابینت ، روی میز کار ، در گلخانه و حتی درون یخچال دارای کارایی بالایی میباشد.

استفاده برای انواع  ظروف شیشه ای ، چینی ، سرامیکی و همچنین روی میز کار وسایل اضافی یا دکوری یا روی کابینت بعنوان پا سماوری 


قيمت 300000ريال

راف فلزی یک طبقه
راف فلزی یک طبقه
راف فلزی یک طبقه
 ]
         
قیمت : 30,000  تومان


راف فلزی یک طبقه

 

یکی از دغدغه های خانم های خانه دار کمبود جا و فضا برای ظروف خود میباشداین مورد یکی از بزرگترین مشکلاتی ست که ممکن است شما در آشپزخانه داشته باشید .کمد ها و کابینت های شلوغ نظم و زیبایی یک مکان را از بین میبرند .راف های فلزی یکی از کاربردی ترین محصولاتی ست که باید برای هر خانه ای خریداری شود .

 

 

این استند داخل کابینت دارای کارایی بالایی میباشد و بسیار پر طرفدار است .جنس این استند از فلز بوده و شما میتوانید انواع  ظروف شیشه ای چینی سرامیکی را بر روی آن قرار دهید و از فضای کابینت خود به خوبی استفاده نمایید .این استند در برابر رطوبت مقاومت بالایی دارد و در برابر ظروفی که خیس هستند اسیب نمیبینند .

 

 

شما میتوانید لوازمی بر روی کابینت خود که نظم ندارند را درون این استند به صورت منظم قرار دهید .یکی از مشکلات موجود در آشپزخانه همین بی نظم بودن ظرف هاست که شما میتوانید با خرید این محصول این مشکل را بر طرف نمایید.شما میتوانید این محصول را در داخل کابینت ها و یا در کنار سینک خود قرار دهید .

 

قیمت این محصول 30000 تومان


 ]
        
قیمت : 30,000  تومان
قيمت : 1100000 ريال
قيمت : 400000 ريال
پشتیبانی توسط بيزنا | طراحی قالب توسط مهدی نت