خانه| پيام

سبد سفارشات شما


نام کالا قيمت تعداد حذف

لیف دستکشی لایه بردار 2 عدد


شاداب کننده پوست بدن 

لایه بردار پوست‌های مرده بدن 

دارای بافتی طبیعی که ضد حساسیت است.

لیف پیلینگ مانند دستکش است که با پوشیدن آن می‌توان به‌ راحتی تمام قسمت ‌های بدن را لیف کشید. 

هفته‌ای یک بار بدن خود را با این لیف بشویید تا پوستی شاداب و شفاف داشته باشید.

این محصولات با استفاده از پرز های زبر وبلند خود پوست را علاوه بر پاکیزگی ماساژ داده به طوری که بعد از استفاده کاملا خستگی را برطرف کرده وباعث آرامش بدن می شوند. 


قيمت 200000ريال

لیف دستکشی لایه بردار 2 عدد
لیف دستکشی لایه بردار 2 عدد
لیف دستکشی لایه بردار 2عدد
 ]
         
قیمت : 20,000  تومان


لیف دستکشی لایه بردار 2عدد

 

لیف پیلینگ مانند دستکش است که با پوشیدن آن می‌توان به‌راحتی تمام قسمت‌های بدن را لیف کشید. پلینگ ساده و راحت را خودتان در خانه انجام دهید.دستکش لایه بردار را در حمام به صورت دورانی بر روی پوست خود کشیده تا لایه های قدیمی و مرده پوستتان از بدن جدا شده و پوستی شاداب داشته باشید.این مدل به دلیل داشتن بافتی زبر، عملکردی مانند کیسه اما نه به آن زبری دارد که به‌راحتی پوست‌های مرده سطح پوست را برمی‌دارد و به پوست زنده‌ و جوان کمک می‌کند خودی نشان دهد.

 

 

لایه بردار پوست‌های مرده بدن، شاداب کننده پوست بدن، دارای بافتی طبیعی که ضد حساسیت است.هفته‌ای یک بار بدن خود را با این لیف بشویید تا پوستی شاداب و شفاف داشته باشید.این محصولات با استفاده از پرز های زبر وبلند خود پوست را علاوه بر پاکیزگی ماساژ داده به طوری که بعد از استفاده کاملا خستگی را برطرف کرده وباعث آرامش بدن می شوند. 

 

 

مواد و رنگ هایی که در ساخت این دستکش ها و باندها استفاده می شود از الیاف سنتزی که ترکیبی از پلی استر و پلی اتیلن می باشد ساخته شده ودارای هیچ اثر منفی برای تهدید سلامتی انسان نمی باشند،این لیف دستکشی محافظ خوبی برای پوست شما می باشد که علاوه بر لایه برداری کاربرد ماساژ واستفاده حمام هم دارد.

 

قیمت 2 عدد از این محصول 20000 تومان ]
        
قیمت : 20,000  تومان
قيمت : 400000 ريال
قيمت : 550000 ريال
قيمت : 350000 ريال
قيمت : 450000 ريال
قيمت : 200000 ريال
قيمت : 200000 ريال
قيمت : 250000 ريال
پشتیبانی توسط بيزنا | طراحی قالب توسط مهدی نت