خانه| پيام

سبد سفارشات شما


نام کالا قيمت تعداد حذف

تخته نرد و شطرنج


بازی تخته نرد و شطرنج هم در بین جوانان و هم در بین افراد مسن از محبوبیت بالایی برخوردار است.

این محصول زیبا , دست ساز و کاملا ایرانی را به عنوان هدیه ای نفیس به اقوام و دوستان خود داده و لحظات مفرح و شادی را برایشان بوجود آورید.

تخته نرد و شطرنج خاتم کاری شده بسیار با کیفیت و زیباست.

داخل و روی تخته نرد به زیبایی تزئین شده است که چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند.


قيمت 1800000ريال

تخته نرد و شطرنج
تخته نرد و شطرنج
تخته نرد و شطرنج

 

 
 
   قیمت   180,000  تومان

بازی تخته هم در بین جوانان و هم در بین افراد مسن از محبوبیت بالایی برخوردار است.این تخته برای بازی شطرنج و تخته نرد طراحی و ساخته شده. در وسط آن لولایی وجود دارد که پس از استفاده شما می توانید آن را بسته و در محل مورد نظر خود قرار دهید. شما می توانید این محصول زیبا , دست ساز و کاملا ایرانی را به عنوان هدیه ای نفیس به اقوام و دوستان خود داده و لحظات مفرح و شادی را برایشان بوجود آورید.

 

 

این تخته نردها جزء خوش ساخت ترین تخته نرد های موجود در بازار هستند .کسانیکه به صورت جدی تر این سرگرمی را دنبال می کنند این مدل ها را جزء اولین انتخاب خود قرار می دهند .به دلیل این که علاوه بر زیبایی خاصی که دارند از استحکام بسیار بالایی برخوردارند و اصالت و منحصر به فرد بودن تخته نرد های ایرانی را به خوبی نشان می دهند . داخل و روی تخته نرد به زیبایی تزئین شده است که چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند .

 

 

 

تخته نرد و شطرنج ۴۰ سانتی متری خاتم کاری اعلا می تواند هم زینت بخش دکورهای منازل شما باشد و هم دلیلی برای دورهمی و گذراندن لحظاتی خوش. تخته نرد خاتم کاری شده بسیار با کیفیت و زیباست . در طرف دیگر آن شطرنج خاتم کاری شده وجود دارد که به شما امکان بازی شطرنج را خواهد داد.تخته نرد و شطرنج خاتم کاری شده را می توانید بعنوان هدیه ای نفیس برای دیگران در نظر بگیرید.

 


قیمت این محصول 180000 تومان


 ]
        
قیمت : 180,000  تومان
قيمت : 1800000 ريال
قيمت : 150000 ريال
قيمت : 280000 ريال
قيمت : 600000 ريال
قيمت : 220000 ريال
قيمت : 400000 ريال
قيمت : 300000 ريال
قيمت : 1400000 ريال
پشتیبانی توسط بيزنا | طراحی قالب توسط مهدی نت